somon
ВоридшавӣДохил кардани эълон
Тамосгирӣ бо моХаритаи сомонаХаритаи минтақаҳоДастгирӣ
Қоидаҳои бехатарӣҶои кор дар сомонаи моСозишнома бо истифодабарандагонШартномаи хизматрасонии пулакӣ
Шартномаи иҷозатномадиҳӣСиёсати махфиятНархномаБойгонии таҳрири Қоидаҳои сомонаи
Дохил кардани эълон
somon
tgfbinsta

Камераи телефонро кушоед ва барномаро насб кунед

QR Code
larixonclassifieds.com

Ин эълон дигар дастрас нест

Эълонҳои монанд

  • Зарфшуй

    Шартномавӣ

    Зарфшу лозим

    2 рӯз пеш  Хуҷанд

    Зарфшуй
  • Фаррош-санитарка

    Шартномавӣ

    Ба клиникаи шахси фаррош ба кор кабул карда мешавад 180с

    2 рӯз пеш  Хуҷанд

    Фаррош-санитарка
  • Техничка

    Шартномавӣ

    Требуются Технички в Пиццерию "Milano Pizza" на 1 и 2 смену. Подробнее по Номеру: 92-955-55-53. Звонить и Писать в Рабочее Время.

    2 рӯз пеш  Хуҷанд

    Техничка
  • Уборщица на кухне

    Шартномавӣ

    Производственному предприятию в г. Худжанд требуется уборщица.Требования: аккуратность, ответственность, добросовестность.График и заработная плата — при собеседовании.📞 Тел.: 200200707

    1 ҳафта пеш  Хуҷанд

    Уборщица на кухне
  • Техничка

    2 000 c.

    В ресторан Темурмалик корабль требуются техничка

    1 ҳафта пеш  Хуҷанд

    Техничка
  • Уборшица

    Шартномавӣ

    Уборшица

    1 ҳафта пеш  Хуҷанд

    Уборшица
  • Фаррош

    ТОПШартномавӣ

    📢 Ширкати «Далерон» барои кор фаррош ба кор қабул мекунад.📞 Барои гирифтани маълумоти бештар, ба рақами 92-028-66-66 занг занед.

    Далерон

    3 рӯз пеш  Хуҷанд

    Далерон
    Фаррош
  • Посудомойщица

    Шартномавӣ

    Ба ошхонаи мо коргар зарфшуй лозим аст соати кори ай 7 00 то 18 маълумоти пурра тарики телефон и васап илтимос соати кори да телефон кунед

    1 ҳафта пеш  Хуҷанд

    Посудомойщица
  • Домработница

    Шартномавӣ

    Срочно требуется домработницаИщем ответственную и аккуратную домработницу для работы в семье.📍 Локация: недалеко от улицы МираТребования:• Возраст 30–35 лет• Семейная• Чистоплотная, порядочная, ответственнаяОбязанности:• Поддержание чистоты в доме• Уборка и помощь по хозяйствуГрафик работы:🗓 Понедельник – суббота⏰ 08:00 – 17:00💰 Зарплата: 2500–3000 сомони🤝 Хорошие условия и уважительное отношение.📞 Заинтересованы? Напишите или позвоните прямо сейчас: 700700707Звонить строго в рабочее время с 08:00 до 17:00

    ЧДММ ОИЛАИ МО

    1 ҳафта пеш  Хуҷанд

    Домработница
  • Техничка

    Шартномавӣ

    На постоянную работу нужна техничка в ресторан, зарплата 80 сомони

    1 ҳафта пеш  Хуҷанд

    Техничка
  • Посудомойщица

    Шартномавӣ

    Зарфшуй лозим аст, ба ошхонаи Шукронаи Неъмат

    1 рӯз пеш  Хуҷанд

    Посудомойщица
  • Горничная

    Шартномавӣ

    Обязанности:Проведение ежедневных и текущих уборок номеровПроведение ежедневных и текущих уборок общих зон отеляПроведение генеральных уборок ( по графику отеля)Требования:Приветствуется опыт работы горничной;Трудолюбие, аккуратность, ответственность, вежливость, доброжелательность.

    Саодатчон

    4 рӯз пеш  Хуҷанд

    Горничная